Політика конфіденційності

Загальні положення

Деякі об’єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю компанії «Beautyhall». Використання таких об’єктів встановлене чинним законодавством України. На сайті www.beautyhall.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Компанія «Beautyhall» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, та надає посилання на них лише з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека

Компанія «Beautyhall» гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах компанія «Beautyhall» може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно для обробки замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити будь-коли в розділі Особистий кабінет.

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, компанія «Beautyhall» за вашою явною згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент ви можете змінити тематику такої розсилки або відмовитись від неї.

Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин www.beautyhall.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

При оплаті замовлень у нашому магазині за допомогою кредитних карток всі операції з ними здійснюються на спеціальному мобільному банківському терміналі (аналогічно до оплати кредиткою у звичайному супермаркеті). При цьому жодна конфіденційна інформація, крім повідомлення про оплату, до інтернет-магазину www.beautyhall.ua не передається.

Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.