Умови та угоди

Шановні покупці! Тут Ви можете ознайомитись з правами споживача, а також із правами та обов’язками компанії-продавця.

Гарантійні зобов’язання

Діяльність інтернет-магазину www.beautyhall.ua ведеться на основі суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи. За бажанням клієнта, копії необхідних реєстраційних документів надаються при оформленні замовлення.

Всі товари, що продаються в магазині, оригінальні, сертифіковані на території України і це означає, що вони виготовлені тільки на офіційних заводах виробників відповідних торгових марок.

Обмін та повернення

Отримавши замовлення, уважно огляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​пошкоджень, перевірте комплектацію замовлення. Претензії на вигляд доставленого товару ви можете пред’явити тільки під час передачі вам товару.

Обов’язково зверніться до менеджера нашого магазину!

У разі виявлення шлюбу, неповної комплектації чи інших недоліків ми безкоштовно обміняємо ваш товар на товар належної якості.

Обмін та повернення доставлених товарів належної якості здійснюється за адресою: м. Харків, пров. Воробйова, 4.
(При собі мати паспорт, товарний або касовий чек, товар).

Виїзд кур’єра для повернення та обміну не передбачено.

Групи товарів, що не підлягають поверненню або обміну

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», ви маєте право повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту отримання, за умови, що товар не має ознак використання та запакований в оригінальній упаковці.

Також, нагадуємо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України „Про захист прав споживачів”», якою встановлюється перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин, парфумерно-косметичні товари належної якості обміну та поверненню не підлягають.